Oceľové olejové radiátory ORS 350W - 1500W
od 93,00 €
do 3-ch dní Vás doma !!!

- kvalitný radiátor plnený ekologickým olejom
- pre domy, byty, bytové domy, chalupy,   kancelárie, nemocnice... (tam kde je požiadavka
  vysokej čistoty a potreby príjemného tepla).
- nevysušuje vzduch a neprepaľuje prachu.
- ideálny v priestoroch, kde sa pohybujú osoby
  trpiace alergiami.
- prevádzka je spoľahlivá s dlhou životnosťou.
Riešenie
Riešenie pre chlad na nohy


Zákazková výroba.
Zadajte si požadovaný rozmer, vyberte farbu a do 10 dní máte nohy na vyhrievanom koberci.
Otázka
Otázka
Máte nejasnosti, chýba Vám niektorá informácia?
Ak sa jedná o jednuduchú otázku, napíšte nám, budeme sa snažiť v čo najkratšom termíne Vám na ňu stručne odpovedať.
Vaša otázka ...

Ak potrebujete najasnosť vydiskutovať, kontaktujte nás telefonicky.
+421 907 831424
sohars@sohars.sk


Kontakt
: +421 907 831424
: +421 907 087956

Napísali nám po aplikácii ... - Skúsenosti našich zákazníkov

Posielam Vám referencie na MAXITHERM, pretože som s ním skutočne veľmi spokojný. Rád by som sa podelil so skúsenosťami s použitím tejto náterovej hmoty.
Mám domček, stará časť steny je tehla medzera tehla, prístavba z plynosilikátových tvárnic hr. 30 cm a so zle odizolovanými prekladmi.
Po výmene okien za plastové nedošlo k výraznejším úsporám kúrenie (plynové UT) a pretrvával výskyt plesní na najchladnejších stenách, v rohoch miestností a na prekladoch. Od roku 2007 som začal MAXITHERM aplikovať v interiéroch na obvodových stenách a stropoch miestností.
Výsledok: plesne zmizli, úspory kúrenie min. 20%! Maxitherm môžem len vrelo odporučiť.
J.P.

Sme veľmi spokojní. Váš Maxitherm funguje nad očakávania.
Ďakujem p. A.N.

Sme s maxithermom veľmi spokojní a osvedčil sa nám, chceme ho použiť ešte do jednej miestnosti, takže urobíme ďalšiu objednávku. Majte sa pekne.
S pozdravom p. M.

Dobrý deň, dlho sa vám chystám napísať.
Pred dvoma rokmi ste nám zateplovali vašou hmotou panelák.
Keď sa to prejednávalo na domovej schôdzi hlasoval som proti, pretože som bol istý, že to nebude fungovať.
Po dvoch zimách od vášho zateplenie musím napísať, že som sa pomýlil. Funguje to dobre kúrime menej a v máme bytoch teplo.
p. Š.

Dobrý deň, potrebovala by som ďalšie balenie bieleho maxitermu ak tomu natretie.
Mám stenu, na ktoré sa zráža vlhkosť pri veľkých mrazoch v zime. Následne sa prejavuje na povrchu pleseň. Už v minulosti som tento problém riešila, u inej steny a s Vaším výrobkom sa problém odstránil k úplnej spokojnosti.
Prijmite môj dík.
p. F.

IN MAXITHERM VERITAS!
Je pravdou, že Maxitherm funguje. Je pravdou, že Váš výrobok je neporovnateľne šetrnejš9 k peňaženka zákazníka, ako "rýchle" prípravky na báze chlóru, ktoré však neriešia príčinu kondenzačnej vlhkosti, tepelných mostov a terciálnych pliesní.
V neposlednom rade je pravdou aj to, že je potrebná dôvera v nové technologické možnosti, ktoré prináša doba a viera vo výrobcov, ktorí svojich zákazníkov nezavádza, čoho dôkazom je aj skúsenosť mojej rodiny. Po použití vášho výrobku nie sme už viac frustrovaní vlhkosťou, kondenzom a pliesňami.
Vdaka všetkým, ktorý sa pričinili o to, že najlepším riešením problému je odstránenie jeho príčin.
Vrelo odporučam všetkým, ktorý vedia o čom píšem, ale aj tím, ktorý ešte otáľaju s jeho kúpou. Všetko dobré Maxithermaci!
p. K.

Dobrý deň, na základe vyskúšania termoizolačných vlastností Maxithermu na vnútorných interiérových obvodových múrov, ktoré som natrel bielym Maxithermem vlani v júni, som sa rozhodol o objednanie Maxithermu aj na fasádu RD.
Plocha hladké fasády je 95 m2, Maxitherm natónujte na odtieň Tikkurila 5014, vo vzorníku NCS je číslo zodpovedajúce tomuto odtieňu S0946-Y56R.
K tomuto by som tiež chcel objednať aj patričné množstvo penetrácie JUFFOND a jednu penetráciu MAXIPEN.
Vopred ďakujem.
S pozdravom V.D.

Srdečne zdravím. Iste si spomeniete na moje problémy s plesňou, ktoré ste s vysokou odbornosťou vyriešili a zato Vám moc ďakujem.
Vrelo súhlasím s radmi Vašich spokojných klientov a veľmi rád sa k nim pridávam. Je to síce pomerne skoro, zima ešte nie je u konca, ale som presvedčený, že moje problémy boli vyriešené a určite si zase objednám niektorý z Vašich produktov.
Majte sa moc pekne a prajem príjemný deň.
p. J.V.

Dobrý deň, v lete som aplikoval náter Maxitherm do miestnosti, kde v rohoch každú zimu kondenzovala vlhkosť a objavovala sa pleseň.
Musím podotknúť, že som náter dlho odkladal, pretože som bol skeptický k tomu, že by náter sám o sebe fungoval tak, ako je uvádzané na Vašich internetových stránkach.
Snáď som mal aj podozrenie, že ohlasy verejnosti sú zmanipulované.
Ale manželka naliehala a vzhľadom k blížiacemu sa narodenie nášho druhého dieťaťa som náter kúpil a aplikoval.
Prvá zima po aplikácii náteru síce ešte neskončila, ale už teraz musím povedať, že moje obavy neboli na mieste. Cenu by som samozrejme rád videl o dve tretiny nižšie, ale cena je momentálny fakt, s ktorým sa nedá nič robiť. Aj cez to ale môžem vzhľadom k vlastnostiam náteru, ktoré sú bezo zvyšku také, ako výrobca udáva náter odporučiť.
Čo sa týka zrážajúcej vlhkosti a následne vzniku plesní funguje úžasne, až neuveriteľne.
S pozdravom, p. Ing. R.F.

Dobrý deň, denne, na každom kroku sme presviedčaní, že práve ten či onen výrobok musíme mať, pretože je porovnateľný so zázrakom ...
Po takej dlhodobej masáži a sklamaniach sa človek stane skeptickým, nedôverčivým, ... Tak nejako to bolo i s Vaším MAXITHERMom.
Vsugeroval sa čosi skoro ako zázrak. Váhania predlžovala nie práve nízka cena. Neskôr sme sa rozhodli zariskovať: Buď stratu cca 80 Eur alebo ten zázrak ... Náš dom je starší, so všetkými necnosťami skorších čias, kedy sa na izolácie príliš nedbalo.
Cez všetky možné a nemožné opatrenia nás trápila zrážajúca sa vlhkosť v niektorých rohoch alebo u okien. Začínala s príchodom zimy, ochladením.
Okolo decembra sa vlhkosť menila v čiernej nevzhľadné škvrny. A po zime? Vymaľovať. Tak každý rok. Nič nepomoháhalo.
V tej beznádejnej situácii prišiel Váš MAXITHERM. Urobili sme vnútornej aplikácii vo všetkých miestach, kde nás zrážanie vlhkosti trápilo. Starostlivo, a to zdôrazňujem, presne podľa Vašich rád / návodov.
Dnes je 8. marca. O vlhkosti či čiernej plesni nikde chýru. Ani najmenší fliačik! Po rokoch trápenia! Pre iné radšej ešte raz zdôrazňujem to, čo Vy určite dobre viete. Podmienkou úspechu je bezpodmienečné dodržanie Vašich rád / návodu. Každé oklamanie sa vypomstí. Ak sa technologický postup dodrží, MAXITHERM sa prejaví ako skutočný zázrak, čo nás zbavil dlhoročných problémov s vlhkosťou v rohoch.
Ďakujem Vám, ďakujem tým všetkým neznámym, čo sa o tento produkt zaslúžili.
p. D.S.

Dobrý deň v roku 2009 som si nechal aplikovať termoizolačné náter Maxitherm podľa návodu do izieb v penzióne na horách (kúpeľňa sadrokartón podhľad + steny v izbe).
Problémy s kondenzáciou zmizli. Teraz objednávam ďalšie Maxitherm a v náteroch pokračujem.
p. K.D.

Dobrý deň, na komíne sa mi veľa zrážala voda, stena bola mokrá. Nevedel som čo s tým.
Vlani som tu stenu natrel vašim náterom a od tej doby je pokoj. Stena vyschla, voda sa nezráža.
Ďakujem. p. J.

Dobrý deň, chcela by som Vám moc poďakovať za Vašu ochotu, ústretovosť, rýchle vybavovanie objednávok. Ďalej za trpezlivé odpovede na moje otázky. Som veľmi spokojná s náterovou farbou Maxiterm, ktorá splnila moje očakávania.
Natierala som obvodové steny v interiéri, strop a hlavne podlahy, ktoré boli veľmi studené, lebo sa byt nachádza nad pivnicou a teraz môžem len odporučiť a odovzdávať len výborné referencie na náterovú farbu ďalším ľuďom.
p. T.

Pred 3 rokmi som natieral Maxithermem doma prvýkrát. Funguje dobre. Dnes objednávam ďalšiu várku a budem natierať ďalej.
p. Z.

Dobrý deň, až teraz som sa dostal k tomu aby som vám napísal. Vykonal som náter podľa Vášho návodu a som zatiaľ veľmi spokojný.
Trošku som bol skeptik, ale všetko odvolávam. Vaša termoizolačná farba skutočne izolule teplo.
Ja budem podávať na Vašu náterovú hmotu len kladné referencie.
Ešte raz ďakujem.
p. K.

Dobrý deň, objednávam ďalší materiál na izoláciu muriva. Ďakujem, som veľmi spokojný a odporúčam ďalším osobám.
p. Ing. S.

Musím konštatovať, že sa s Maxithermem veľmi dobre pracuje a jeho vlastnosti sa začínajú prejavovať.
Plesne zmizli, teplota v celom dome je konštantná a všetkým sa kvalita materiálu a farebnosti páči.
O ďalších skúsenostiach, o tomto materiáli, sa potom s Vami podelím. Ďakujem.
p. Ch.J.

Dnes som bol celkom milo prekvapený pri aplikácii Maxithermu, ktorý som po stálom naliehaní partnerky konečne aplikoval do našej spálne.
Po zaschnutí som meral teplotu na povrchu steny a oproti nezateplenému vedľajšiemu múru bol rozdiel teplôt 1,6 stupňa, takže sám za seba môžem povedať skúsenosti čo som si vyskúšal.
A pretože som bol spokojný a zhodou okolností som stretol známeho, ktorému som všetko referoval, a odporučil mu aplikáciu Maxithermu.
p.K.

Dobrý deň, objednávam Maxitherm na vymaľovanie ďalších miestností. V tých, ktoré som si vymaľoval už pred tým kúrim podstatne menej.
Ďakujem. p. K.

Vlastníme starý a pomerne vlhký rodinný dom v ktorom sa dlhé roky vyskytujú plesne.
Trápili nás hlavne v spální, kde sme sa rozhodli Maxitherm vyskúšať. Po jeho aplikácii plesne zmizli a už viac než rok a pol sa neobjavili.
Povrch stien je na dotyk výrazne teplejší a v ošetrenej miestnosti je celkovo vyššia teplota.
V tomto roku sme na základe tejto skúsenosti zateplili celý dom zvonku.
p. Š.

Po aplikácii Maxithermu v detskej izbe, ktorý je orientovaný severne as ktorého vykurovaním sme mali problémy sa priemerná teplota v miestnosti zvýšila o takmer 3o C pri rovnakom spôsobe a príkonu kúrenia.
Sme spokojní.
p. Š.

Dobrý deň, tak sa po roku znovu ozývame. S vašim Maxithermom sme veľmi spokojní.
Plesne, ktoré sme mali veľmi dlho, nám po aplikácii Maxithermu zmizli a už sa neobjavili.
V byte máme tiez ovela teplejším. Celkovo skutočne veľká spokojnosť.
rodina Z.